Koło Łowieckie Nr.4,,Knieja” w Orchowie wspiera Szpital w Słupcy

DSC_0251DSC_0246Szanowni Koledzy,  Darczyńcy i Przyjaciele Naszego Koła !

Pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność  i złożyć podziękowania na ręce Was wszystkich, którzy wsparli tak szczytny cel jakim była pomoc udzielona dla  Szpitala w Słupcy w tym trudnym czasie epidemii koronawirusa.

Kolegów  reakcja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! Od momentu ogłoszenia przez Łowczego Koła Kol. Michała Ziółkowskiego  prośby o wsparcie  dla Szpitala, po raz kolejny spotkaliśmy się z wyrazami solidarności, ludzkiej życzliwości i chęcią pomocy płynącą od Was wszystkich. Takie społeczne zaangażowanie i dobre słowa płynące od wielu osób dały motywację do dalszej pracy i utwierdziły  w przekonaniu, że praca jaką wykonują wszyscy lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarki, salowe i cały Personel SPZOZ jest ważna i doceniana również przez myśliwych i wszystkich, którym los Szpitala w Słupcy  nie jest obojętny.

Dzięki Waszej ofiarności i okazanemu sercu ,zebrane środki finansowe w kwocie 5 tysięcy złotych zostały wykorzystane do zakupu artykułów spożywczych , soków owocowych , wody itp. Nikt nie wie jednak jak długo potrwa stan epidemii i jak w najbliższych tygodniach będzie rozwijać się sytuacja epidemiologiczna,  ponieważ przewidywany szczyt zachorowań jest wciąż nie znany. Potrzeby szpitala są więc duże, a wszystkie przekazywane środki są przeznaczane na walkę z koronawirusem.

Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim i Każdemu z osobna za Wasze ogromne wsparcie,

Z wyrazami wdzięczności,

Zarząd Koła łowieckiego Nr.4 ,,Knieja” Orchowo